Pleksi İsimlik

Gold Kare İsimlik

masa-isimlikleri-876

Hayatınız boyunca unutamayacağınız hatıraların yaşanacağı söz ve nişan günlerinde davetlileriniz için hazırlayacağınız sunum masası üzerinde yer vereceğiniz masa üstü isimlik modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır.

Masaüstü İsimlik Kare

Ömür boyu unutmayacağınız en kıymetli anılarınızı yaşayacağınız günler olan söz ve nişan günü hazırlayacağınız sunum masasının olmazsa olmaz ürünleri Çakıltaşı Tasarım tarafından sizler için özenle hazırlanmaktadır. Söz masası ve ya nişan masası üzerinde yer alması gereken ürünlerin başında gelen masa üstü isimlik modelleri kendi üretimimiz olup, iki farklı renkte üretilebilmektedir. Bu renkler sarı ve gümüş rengidir.

Sipariş

Görselde bulunan ürün 25 cm yüksekliğe, 25 cm uzunluğa sahip ve gold rengindedir. Standart üretim ebatları 20 cm yükseklik, 20 cm genişlik olsada sunum masası üzerinde daha etkin görünüm için 25×25 en idealidir. Daha küçük veya daha büyük olarak tercihe göre üretilebilmektedir. Diğer ebatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirisiniz. Ürün dilerseniz 2 farklı renkte üretilebilmektedir. Sarı ve ya gümüş renklerini tercih edebilirsiniz. Ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş anında lütfen tercih etmiş olduğunuz modelin görselini Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasına gönderiniz. Sipariş anında gelin ve damat isimleri bir de tarih belli ise söz ve ya nişan tarihini bizlerle paylaşınız. Güncel ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi kare masa üstü isimlik modellerimizde kişiye özel olarak itina ile tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanarak, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ayrıcalığı ile tüm şehirlere ulaştırılmaktadır. Yurt dışı satışlarında ise gönderiler Ptt Kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Gold kare masa isimliği siparişiniz adresinize alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!