Pleksi İsimlik

Kare Gümüş Pleksi İsimlik

kare-pleksi-isimlikler-90

Hayatınız boyunca unutamayacağınız anıların yaşanacağı söz ve nişan günlerinde hazırlayacağınız sunum masası üzerinde yer vereceğiniz pleksi isimlik modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır.

Pleksi İsimlik Kare

Hayatınızın en kıymetli anılarını yaşayacağınız günleri olan söz ve nişan günü hazırlayacağınız sunum masasının olmazsa olmaz ürünleri Çakıltaşı Tasarım tarafından sizler için özenle hazırlanmaktadır. Söz masası ve ya nişan masası üzerinde yer alması gereken ürünlerin başında gelen pleksi isimlik modelleri kendi üretimimiz olup, iki farklı renkte üretilebilmektedir. Bu renkler sarı ve gümüş rengidir.

Sipariş

Görselde bulunan ürün 25 cm yüksekliğe, 25 cm uzunluğa sahip ve gümüş rengindedir. Standart üretim ebatları 20 cm yükseklik, 20 cm genişlik olsa da masa üzerinde daha etkin görünüm için 25×25 en idealidir. Daha küçük veya daha büyük olarak tercihe göre üretilebilmektedir. Diğer ebatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirisiniz. Ürün dilerseniz 2 farklı renkte üretilebilmektedir. Sarı ve ya gümüş renklerini tercih edebilirsiniz. Ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş anında lütfen tercih etmiş olduğunuz modelin görselini Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasına mesaj gönderiniz. Sipariş anında gelin ve damat isimleri bir de tarih belli ise söz ve ya nişan tarihini bizlerle paylaşınız. Güncel ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi masa üstü isimlik modellerimizde kişiye özel olarak itina ile tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanarak, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ayrıcalığı ile tüm şehirlere ulaştırılmaktadır. Yurt dışı satışlarında ise gönderiler Ptt Kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!