Pleksi İsimlik

Pleksi isimlik söz nişan masası, mevlid ve baby shower gibi etkinliklerde sunum masası süslemek için kullanılır. Özellikle sunum masasının rengine göre seçim yapılıyor. Örneğin gold renk söz nişan masası setiniz varsa yine gold renk bir isimlik kullanmanız daha şık olacaktır. Tüm ürünler gibi masaüstü isimlik

Neredeyse tüm ürünlerimizde olduğu gibi masaüstü isimlikler de isme özel olarak hazırlanmaktadır. Seçeceğiniz model üzerinde gelin damat isimleri veya çocuk ismi yazılabilir. Hatta farklı bir talebiniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Pleksi isimlik modelleri gold, gümüş, siyah pleksiden veya ahşaptan hazırlanabilmektedir. Tercih edeceğiniz modele göre üretim yapılmaktadır. Şu konuya da dikkatinizi çekmek isteriz: Pek çok online satış mağazasında küçük ebatlara veya çok ince malzemelerden pleksi isimlikler ucuza satılmaktadır. Bu, siz değerli müşterimiz için hem yanıltıcı hem de üzücü sonuçlar doğrulmaktadır.

Çakıltaşı Tasarım tarafından 1.sınıf ürünler ve en doğru ebatlarda hazırlanan masaüstü pleksi isimlik modellerine sahip olmak için Whatsapp Mesaj hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünler Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır. Hızlı ve güvenilir bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!