Yılbaşı Çikolatası

Sevdiklerinize, dostlarınıza veya müşterilerinize yılbaşı hediyesi olarak bir kutu çikolata sunmaya ne dersiniz. Talepleriniz doğrultusunda isme özel olarak süslenen ürünler cam kutu veya karton kutuda hazırlanır. İçerisinde 1.sınıf sütlü çikolata, bitter ve/veya hakiki badem şekeri yer almaktadır. Yılbaşı çikolatası modelleri:

İlginç yılbaşı hediyeleri arasında son yıllarda en çok tercih edilen modellerimiz cam kutulu çikolata modellerimiz oluyor. Hem bireysel hem de firmanız için tercih edebileceğiniz ürünler talep etmiş olduğunuz isim, logo ve süslemelerle hazırlanıyor.

2023 yılı için pek çok KOBİ tarafından talep edilen yılbaşı çikolataları ürün boyutlarına göre sayıları belirlenmektedir. Yalnızca kutulu değil, kutusuz olarak da sipariş verebilirsiniz. Böyle bir durumda her bir çikolata üzerine firmanızın, isminizin, logonuzun veya belirteceğiniz farklı bir ifadenin stickerı bulunur.

Çikolata Yılbaşı Promosyonu

Yılbaşı çikolatası siparişleriniz Türkiye’nin her yerine alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır. Yurt dışından sipariş verirken ürün bedeliyle birlikte uçak kargo bedeli de talep edilmektedir. Ürünler kişiye özel olarak hazırlandığı için sipariş anında ürün bedelinin tamamı talep edilmektedir. Kargo bedeli ise alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Hemen sipariş oluşturmak için Whatsapp Mesaj hattımız olan 0530 730 56 97 ‘den bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teslimat tarihleri belirtilen çikolata adetine ve konuma göre değişiklik gösterebilir.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!