Blog

Epoksi İkili Setler

Son zamanların en çok tercih edilen ürünlerin başında epoksiden yapılan söz nişan tepsisi ve damat fincanı modelleri gelmektedir. Kısa sürede hazırlanan ikili epoksi tepsiler isme özel olarak süslenmektedir.

Scan the code
Fiyat Teklifi Al

Epoksi Söz Nişan Tepsileri

Hayatınızın en güzel anlarından biri olan söz nişan gününde yüzükleri taşıyacak olan epoksi yüzük tepsisi modelleri Çakıltaşı Tasarım’da sizleri bekliyor. Ürünler gold ve gümüş renklerde üretilmektedir. Talepler doğrultusunda ürünlerde değişiklikler yapılabilir. Türkiyenin her yer yerine olduğu gibi Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, Belçika, İsviçre kısacası Avrupa’nım neredeyse tüm ülkelerine gönderim gerçekleştirdik Yurt dışından epoksi söz nişan tepsisi siparişi vermek için Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Epoksi Damat Fincanı ve Yüzük Tepsisi

Epoksi reçineyle hazırlanan ürünlerimiz günlük kullanıma uygundur. Yalnızca yüzük tepsisi ve damat fincanı olarak kullanılmaz. Her zaman kullanıma uygundur. Epoksi damat fincanı ve yüzük tepsisinden oluşan ikili setler kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!