Fransa Söz Nişan Organizasyonu

Çakıltaşı Tasarım olarak faaliyetlerimize tasarım ve üretim faaliyetlerimize İstanbul’da devam ediyor olsak da Fransa başta olmak üzere dünyanın her yerine ürün gönderimi yapıyoruz. Fransa’da söz nişan organizasyonu ile ilgili ihtiyacınız olan tüm ürünleri sipariş verebilirsiniz. Size özel olarak hazırlanan siparişleriniz kısa sürede adresinize uçak veya yüzey kargo ile gönderilmektedir.

Fransa Söz Nişan Masası

Yapacağınız organizasyon sırasında hazırlayacağınız masa için ihtiyacınız olan süsleme setleri Çakıltaşı Tasarım’da! Söz nişan masası siparişiniz Fransa’ya kısa sürede kargolanmaktadır. Jardinyer takımı, vazo, şamdan ve pastalıktan oluşan setlerimiz gold, gümüş, ahşap olarak tasarlanmaktadır. Birbirinden farklı onlarca çeşit masa setini tek bir yerden bulma imkanı sunuyoruz. Üstelik çok uygun fiyatlara!

İster istemez farklı kültüre sahip olduğumuz için arzu ettiğiniz ürünleri tek bir noktadan temin etmekte güçlük çekeceksinizdir. Üstelik fahiş fiyatlara satın almak zorunda kalacaksınız. İşin sonunda arzu ettiğiniz bir konsepte dahi sahip olamayabilirsiniz. Tüm bu riskleri bir kenara bırakarak hepsini tek bir yerden temin etme imkanı Çakıltaşı Tasarım’da sizleri bekliyor.

Fransa’ya söz nişan masası siparişi vermek için beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp üzerinden bizimle paylaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Ardından yapacağınız ödeme sonrası, siparişiniz işleme alınır ve en kısa sürede sizlere ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilir. Masa setlerinin dışında masa üzerinde ve arkasında kullanabileceğiniz pleksi isimlik ve duvar süslemelerinden de sipariş verebilirsiniz.

Fransa Kız İsteme Çikolatası

Flört aşamalarının ardından alınan evlilik kararı sonrası sizi bekleyen ilk durak, kız isteme törenidir. Oldukça stresli ve heyecanlı bir süreç sizleri bekliyor. Fransa’dan kız isteme çikolatası siparişi vermek oldukça kolay. Beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp Mesaj’dan bizimle paylaşarak sipariş verebilirsiniz. Tabi bir kaç hafta önceden sipariş vermekte fayda var.

Çakıltaşı Tasarım olarak mutlu anlarınızda sizlerin yanınızdayız. Birbirinden şık çikolata modellerimizle yanınızdayız. Özellikle cam kutulu modeller oldukça fazla tercih ediliyor. Kız isteme çikolatası olarak tasarlıyor olsak da söz nişan ikramlığı olarak da tercih edebilirsiniz.

Fransa Söz Nişan Tepsisi

Kız isteme töreni sırasında damat beye kahve ikramı yapılır. Tuzlu kahve ikramı için damat fincanı ihtiyacınız olacaktır. İsteme töreni sonrası söz nişan organizasyonu düzenlenir. Bu organizasyonda yüzükleri taşımak için bir yüzük tepsisine ihtiyacınız olacak. Her iki ihtiyacınız için söz nişan tepsisi ve damat fincanından oluşan ikili setleri tercih edebilirsiniz.

Fransa’dan söz nişan tepsisi ve damat fincanından oluşan ikili setlerden sipariş vermek çok kolay. Beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp Mesaj’dan bizimle paylaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Akabinde yapacağınız ödeme sonrası siparişiniz işleme alınır ve Fransa’daki adresinize ulaştırılmak üzere adresinize kargolanır.

Fransa Nikah Şekeri ve Hediyelik

Türkiye’nin her yerine olduğu gibi vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya vb ülkere de sık sık gönderim yapıyoruz. Özellikle ilginç nikah şekeri tasarımlarımız nedeniyle gelin hanımlar tarafından tercih ediliyoruz. Fransa’ya nikah şekeri ve hediyelik gönderimimiz bulunmaktadır. Bu nedenle sipariş verebilirsiniz.

Fransa’nın pek çok şehrine gönderim yaptık. Özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Paris, Lyon, Marseille, Strasbourg, Nice gibi şehirlere neredeyse her hafta bir kaç gönderim yapıyoruz. Siz de Fransa’dan nikah şekeri siparişi vermek istiyorsanız beğenmiş olduğunuz ürünün görselini Whatsapp Mesaj’tan bizimle paylaşarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Fransa söz nişan organizasyonu için Çakıltaşı Tasarım’ı tercih ediyor. Çünkü tüm ürünleri tek bir noktadan temin edip, uçak veya yüzey kargo ile adresinize kadar ulaştıran bizden başka firma yok desek yeridir. Size özel hazırlanan siparişler en kısa süreden Türkiye’den yola çıkıp Fransa’daki adresinize ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!