Değişik Nikah Şekerleri

Hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar yaşanırken sizleri yalnız bırakmayan tüm sevdiklerinize ve davetlilerinize günün bir hatırası olarak sunabileceğiniz birbirinden değişik nikah şekerleri Çakıltaşı Tasarım tarafından sizler için özenle hazırlanıyor.

Değişik Nikah Şekerleri

Son yıllarda insanlar sıradan ve klişe modellerden ziyade değişik modellerde ürünleri tercih eder oldu. Geçmişte kullanılan badem şekerli modellerin yerine şimdilerde pleksi kesim, magnet, ahşap, taş, kokulu, mum gibi modeller tercih edilir oldu. Bu seçeneklerin artmasında ve kendine özgü modelleri ile ön plana çıkan Çakıltaşı Tasarım, arzu ettiğiniz modelde nikah şekerleri, söz hediyelikleri, nişan şekerleri, düğün şekerleri üretiyor. Üstelik tüm modelleri arzu ettiğiniz gibi size özel olarak hazırlıyorz.

Lavantlı, mumlu, magnetli ahşap, taş ve pleksiden oluşan materyaller ile birbirinden şık ve modern değişik nikah şekerlerini Çakıltaşı Tasarım’dan temin edebilirsiniz.

Güncel modellerimizi görmek için dilerseniz instagram sayfamız olan (https://instagram.com/cakiltasi.tasarim) sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir. Ürünler üzerinde arzu ettiğiniz şekilde değişiklikler yapılabilmektedir. Ürüne göre değişiklik göstermekle birlikte minimum sipariş miktarı 50 adettir.

Ürünler üzerinde arzu ettiğiniz şekilde değişiklik yapılabilmesi için sipariş anında bizlere arzu ettiğiniz seçenekleri bildirmenizi rica ederiz. Sipariş vermek ve detaylı bilgi edinmek için bizler ile dilerseniz instagram sayfamız olan (https://instagram.com/cakiltasi.tasarim) sayfasını ziyaret ederek ve ya Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ulaşabilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve Ptt Kargo ayrıcalığı ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın dört bir yanına ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!