Almanya Söz Nişan Organizasyonu

Yurttaşlarımızın en çok yaşadığı ülkelerin başında Almanya geliyor. 3.5 milyondan fazla yurttaşımızın yaşadığı Almanya’da gelenek ve göreneklerimize göre organizasyonlar düzenlemek oldukça zor olabiliyor. İster istemez Batı kültürünün hakim olduğu ülkede söz nişan organizasyonu düzenlemek için ihtiyacınız olan ürünleri bulma konusunda güçlük yaşayabilirsiniz. Hatta bulduğunuz ürünlerin fiyatı da oldukça yüksek olacaktır. Çakıltaşı Tasarım olarak Almanya’da söz nişan organizasyonu düzenlemek isteyenlerin ihtiyacı olan tüm ürünleri Türkiye’den kargoluyoruz. Üstelik hem yüzlerce ürün hem de ekonomik fiyatlarımızla sizlerin yanınızdayız.

Bugüne kadar Almanya’nın pek çok şehrine satış yaptık. Hatta referans yoluyla satışlarımız daha fazla diyebiliriz. Bizden duyulan memnuniyet sayesinde müşterimiz bizleri öneriyor. Müşteri referanslarımız sayesinde kısa sürede tanınırlığımızı arttırdık. Yaklaşık 5 yıldır Almanya’ya ürün gönderimi yapıyoruz. Siparişini vermiş olduğunuz söz nişan malzemeleri siparişleriniz Almanya’ya yüzey veya uçak kargo seçenekleriyle ulaştırılmaktadır.

Almanya’dan bugüne kadar en çok siparişini almış olduğumuz ürünler:

Almanya Söz Nişan Tepsisi

Kız isteme töreni sırasında ihtiyacınız olan damat fincanı seti ile çiftlerin birbirlerine olan aidiyetini simgeleyen yüzüklerin taşınacağı söz nişan tepsisi ürünü; ikili set olarak satılmaktadır. Siparişleriniz kısa sürede hazırlanıp Almanya’daki adresinize kargolanmaktadır. İkili set seçeneklerini görmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Almanya’dan söz nişan tepsisi ve damat fincanından oluşan ikili set siparişi verebillirsiniz. Özenle hazırlanan siparişiniz kısa sürede sizlere teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Siparişleriniz adresinize kadar kargo şirketleri tarafından ulaştırılmaktadır. Ürünler kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu yüzden sipariş verirken ürünün üzerinde bulunan süslemeler ve yazılarla ilgili detayları paylaşmanızı rica ederiz. Sipariş vermek için Whatsapp Mesaj hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanya Söz Nişan Masası

Kız isteme töreni sonrası hazırlayacağınız söz nişan masası için ihtiyacınız olan süsleme malzemelerinin tamamı Çakıltaşı’nda! Jardinyer takımı, vazolar, şamdanlar ve pastalıklardan oluşan setlerimizi aşağıdaki linki tıklayarak inceleyebilirsiniz. Masa setlerine çiçekler dahil değildir. Çünkü çiçeklerin zarar görmesinin önüne geçmek oldukça güç oluyor. Bu yüzden Almanya’dan temin etmeniz daha kolay ve sorunsuz olacaktır. Tüm masa setlerimizi görmek için görseli tıklayınız.

Almanya’ya söz nişan masası süsleme malzemeleri özenle ambalajlanıp kargolanmaktadır. Siparişiniz adresinize kısa sürede yüzey veya uçak kargo ile ulaştırılır.

Almanya Kız İsteme Çikolatası

Nerede olursanız olun sizleri yalnız bırakmıyoruz. Hayatınızın en güzel başlangıçlarından birini yaparken ihtiyacınız olan kız isteme çikolatası, Almanya’ya kargolanmaktadır. İsme özel isteme çikolatası modelleri için aşağıdaki linki tıklayarak ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Keza instagram sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Hızlı ve kolay bir şekilde Almanya’dan kız isteme çikolatası siparişi vermek için beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp Mesaj üzerinden bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Akabinde yapacağınız ödeme sonrası siparişiniz işleme alınır ve kısa sürede sizlere ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilir.

Almanya Nikah Şekeri

Sizleri en güzel günlerinizde yalnız bırakmayan davetlilerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel nikah şekeri ve hediyelik modelleri Çakıltaşı Tasarım’da! Tüm ürünlerimizde olduğu gibi hediyelik modelleri de size özel olarak hazırlanmaktadır. Siparişiniz kısa sürede hazırlanarak Almanya’daki adresinize kargolanmaktadır.

Almanya, nikah şekeri ve hediyelik gibi ürün gönderimini sıklıkla yapmış olduğumuz ülkeler arasında yer alıyor. Kına vb toz ürünler gümrükte sorun yaratabiliyor. Bu nedenle sipariş verirken bazı kriterleri göz önünde bulundurmakta fayda var. Size özel olarak hazırlanan nikah şekeri siparişiniz Almanya’ya kısa sürede ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Almanya’da söz nişan organizasyonu için ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir noktadan tedarik etme imkanı Çakıltaşı Tasarım’da. Masa setlerinden, hediyeliklere kadar aradığınız tüm ürünleri tek bir noktadan temin etmek hem ekonomik olacak hem de konseptinize uyum sağlayacaktır. Ürünlerimizin pek çoğu yalnızca 1 günlük kullanım ömrüne sahip değillerdir. Aksine gündelik hayatta da kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu yüzden alacağınız ürünleri yalnızca 1 gün için bu kadar masrafa gerek yok diyerek olumsuz değerlendirmeyin. Aksine sizlerin mutluluklarına daha uzun soluklu şahitlik edebilmek için özenle seçtiğimiz materyallerden hazırlıyoruz. Kargo firmalarından kaynaklı deformasyonlardan hiç bir firma sorumlu tutulamayacağı gibi bizlerde tutulamayız takdir edersiniz ki. Biz siparişinizi özenle hazırlıyor ve özenle ambalajlayarak kargoya teslim etme sorumluluğunu yerine getiriyoruz.

Başarımızın karşılığı, sizlerin mutluluğunuzdur. Şimdiden bir ömür sürecek mutlu bir hayat sürmenizi temenni ederiz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!