Pleksi İsimlik

Gold Kalpli İsimlik

Ömür boyu unutamayacağınız hayatınızın en güzel günleri olan söz ve nişan günlerinde hazırlayacağınız sunum masası üzerinde yer vereceğiniz masa üstü isimlik modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır.

Nişan İsimlik

Ömrünüzün en güzel anılarını yaşadığınız günleri olan söz ve nişan günü hazırlayacağınız sunum masasının olmazsa olmaz ürünleri Çakıltaşı Tasarım tarafından sizler için özenle hazırlanmaktadır. Söz masası ve ya nişan masası üzerinde yer alması gereken ürünlerin başında gelen nişan masası isimlik modelleri kendi üretimimiz olup, gold ve gümüş renginde üretilebilmektedir.

Sipariş

Görselde bulunan ürün 18 cm yüksekliğe, 40 cm uzunluğa sahip ve gold rengindedir. Standart üretim ebatlarındadır. Daha küçük veya daha büyük olarak tercihe göre üretilebilmektedir. Diğer ebatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirisniz. Ürün dilerseniz 2 farklı renkte üretilebilmektedir. Sarı ve ya gümüş renklerini tercih edebilirsiniz. Ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş anında lütfen tercih etmiş olduğunuz modelin görselini Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasına gönderiniz. Sipariş anında gelin ve damat isimleri bir de tarih belli ise söz ve ya nişan tarihini bizlerle paylaşınız. Güncel ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi pleksi isimlik modellerimizde kişiye özel olarak itina ile tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanarak, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ayrıcalığı ile tüm şehirlere ulaştırılmaktadır. Yurt dışı satışlarında ise gönderiler Ptt Kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!