Gümüş Tepsi ve Fincan

Gelin ve damat adayının birbirlerine olan aşkını, saygısını, aidiyetini ve bağlılığını simgeleyen alyansların takılacağı nişan günü, ihtiyacınız olan yüzük tepsisi modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından arzu ettiğiniz şekilde size özel olarak hazırlanmaktadır.

Aynalı Nişan Tepsisi

En gözde yüzük tepsisi modelleri arasında gösterilen aynalı nişan tepsileri Çakıltaşı Tasarım tarafından ilk olarak üretilmeye başlanmıştır. Ürünümüz üzerinde arzu ettiğiniz şekilde değişiklikler yaparak, ürünü arzu ettiğiniz görünüme kavuşturmaktayız!

Nişan hazırlıkları sırasında yaşanan heyecan kadar stresinde fazla olduğunun farkındayız. Bu nedenle ürünlerimizi düşlerinizdeki gibi tasarlıyor, üretiyor, ambalajlıyor ve kargolayarak sizlere kusursuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Bu bizi alanımızda en çok tercih edilen marka yapan felsefelerden biridir.

Sipariş

Görselde bulunan ürünümüz üzerinde bulunan yazılar, kurdeleler, çiçekler, kenar şeritleri dilediğiniz şekilde değiştirilmektedir. Yapılmasını dilediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş anında lütfen tercih etmiş olduğunuz modelin görselini Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasına gönderiniz. Sipariş anında gelin ve damat isimleri bir de tarih belli ise söz ve ya nişan tarihini bizlerle paylaşınız. Güncel ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi aynalı nişan tepsisi modellerimizde kişiye özel olarak özen ile tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanarak, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile ülkemizin tüm bölgelerine ulaştırılmaktadır. Yurt dışı siparişlerimizde ise ürünler Ptt Kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!