Duvar Panosu

söz, nişan,duvar süsü, duvar süslemesi

Hayatınızın en güzel günleri olan söz ve nişan gününde hazırlayacağınız sunum masasının fonunda yer alacak pleksiden duvar panosu size özel olarak üretilmekte ve arzu ettiğiniz çiçekler ile süslenmektedir.

Duvar Süsü

Söz hazırlıkları ve nişan hazırlıkları sırasında hazıryacağınız sunum masasının arkasında gelin ve damat isimlerinin baş harfleri, duvar süsü olarak Çakıltaşı Tasarım ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Özellikle fotoğraf çekimlerinde tercih edilen bir üründür. Genelde pano önünde günü ölümsüz kılmak adına hatıra fotoğrafları çekilir.

Sipariş

Görselde bulunan her bir halka 30 cm çapa sahiptir. Duvar panosu ürünü pleksiden hazırlanmaktadır. Daha küçük veya daha büyük olarak tercihe göre üretilebilmektedir. Diğer ebatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirisniz. Ürün dilerseniz 2 farklı renkte üretilebilmektedir. Sarı ve ya gümüş renklerini tercih etmeniz mümkün. Ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş anında lütfen tercih etmiş olduğunuz modelin görselini Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasına gönderiniz. Yeni ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi pleksi isimlik duvar süsü ürünümüzde kişiye özel olarak itina ile tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanarak, anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca sizlere ulaştırılmaktadır. Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ayrıcalığı ile ülkemizin tüm şehirlere ulaştırılırken; yurt dışı satışlarında ise gönderileriniz Ptt Kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!