Duvar Süsü

nisan-duvar-suslemeleri-8273

Söz hazırlıkları ve nişan hazırlıkları sırasında ihtiyacınız olan tüm ürünler Çakıltaşı Tasarım kalite ve güvencesi ile sizlerin oluyor.

Evliliğe giden aşamların başında olan söz ve nişan hazırlıkları sırasında hazırlayacağınız söz masası süslemeleri ve nişan masası süslemeleri arasında son dönemlerde en çok tercih edilen ürünlerimizden biri olan duvar panosu ürünümüz kişiye özel olarak tasarlanmaktadır.

Sipariş

Söz masası süslemesi ve nişan masası süslemesi olarak kullanabileceğiniz ürünlerin başında olan duvar süsü ürünümüz gold ve gümüş renk seçeneklerine sahiptir. Ürün üzerinde bulunan çiçekler arzu ettiğiniz renklerde hazırlanabilmektedir. Duvar süsü ürünümüzün her bir halkası 30 cm ölçülerindedir.

Sipariş: 0530 730 56 97

Ürünümüze ait fiyat bilgisini öğrenmek ve sipariş vermek için Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından veya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Şirketimiz İstanbul’da olmasına karşın Türkiye’nin tüm şehirlerine ve Avrupa’nın tüm ülkelerine satış gerçekleştirebilmektedir. Yurt içi siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo aracılığı ile sizlere ulaştırılırken, yurt dışı siparişleriniz Ptt Turpex firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!