Nikah Şekeri

Sonsuzluk Söz Hediyeliği

sozsuzluk-soz-nisan-hediyelikleri

Mutlu bir birlikteliğin evliliğe dönüşmesi sırasında atılan ilk adımlardan birisi sözlenmektedir. Kız isteme töreni sonrası düzenlenen söz töreninde gelin ve damadın birbirlerine olan bağlılığını simgeleyen söz yüzükleri takılır. Bu güzel törene şahitlik eden sevdiklerinize dağıtabileceğiniz birbirinden güzel söz hediyelikleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Söz hediyeliği, söz törenine katılan ve sizleri bu mutlu günde yalnız bırakmayan sevdikleriniz için sunabileceğiniz eşsiz bir hediyedir. Söz hediyelikleri ve nişan hediyelikleri olarak dağıtabilen magnetli sonsuzluk işareti ürünümüzü ve diğer ürünleri nikah şekeri kategorisi altında inceleyebilirsiniz.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamından olduğu gibi sonsuzluk söz ve nişan hediyeliği de kişiye özel olarak üretilmektedir. Ürünümüzden minimum 50 adet sipariş verilebilir. Ancak söz tepsisi, pleksi isimlik veya jardinyer seti gibi diğer ürünlerden alınması durumunda 25 adette üretebiliriz.

Sipariş: 0530 730 56 97

Ürünün fiyatını öğrenmek, üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtmek ve sipariş vermek için Whatsapp Sipariş Hattı’mız olan 0530 730 56 97 numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamı sizler için özenle tasarlanmakta ve ambalajlanarak kargolanmaktadır. Yurt içi siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilirken, yurt dışı siparişleriniz Ptt Turpex firması aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!