Sarı Nişan Tepsisi

sari-nisan-tepsisi-gold-yuzuk-kutusu

Mutlu bir birlikteliğin evlilikle taçlandığı süreçte ihtiyacınız olan tüm ürünler Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi sarı nişan tepsisi ürünümüzde size özel olarak itina ile tasarlanmakta ve üretilmektedir. Ürün üzerinde arzu ettiğiniz değişikliği yapabilmekteyiz. Görselde bulunan ürünümüz gold renginde olmasına karşın arzu ederseniz gümüş renginde de üretim yapabiliriz.

Sipariş

Unutmayın ki tüm ürünlerimiz olduğu gibi sarı yüzük tepsisi ürünümüzde kişiye özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş: 0530 730 56 97

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak, fiyat talebinde bulunmak ve sipariş vermek için Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi @cakiltasi.tasarim instagram sayfamızı da ziyaret ederek güncel modellerimizi inceleyebilirsiniz!

Teslimat

Tüm ürünlerimizi sizler için düşlerinizdeki gibi özenle tasarlıyor, üretiyor, ambalajlıyor ve anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı sizlere ulaştırıyoruz. Güvenilir, hızlı ve kusursuz teslimat garantisi ile çalışan firmamızın sizler için sunmuş olduğu kalite ve günceye güvenebilirsiniz!

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!