Kare Nişan Tepsisi

kare-yuzuk-tepsisi-gold

Hayatınız boyunca unutamayacağınız, birbirinden özel anıların yaşanacağı nişan günü, eşinizle aranızda olan aşk, saygı, aidiyet ve bağlılığı temsil eden yüzüklerin taşınacağı nişan tepsisi modelleri Çakıltaşı Tasarım’da sizleri bekliyor!

Alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketlerinden biri olan Çakıltaşı Tasarım kendine özgü tasarımları ile sektöre yön verirken, düşlerinizi de gerçekleştiriyor! Tüm ürünlerimiz kişiselleştirilebilmektedir.

Görselde bulunan kare nişan tepsisi ürünümüz gümüş renginde olsa da dilerseniz gold renginde de hazırlanabilmektedir. Ayrıca ürünümüz üzerinde bulunan çiçek ve kurdele süslemeleri arzu ettiğiniz renklerde hazırlanmaktadır.

Sipariş

Ürünlerimiz kişiye özel olarak hazırlandığı için üzerinde yapılmasını dilediğiniz değişiklikleri sipariş anında bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş: 0530 730 56 97

Sipariş vermek ve ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtmek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730  56 97 numarasından dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Şirketimizin merkezi İstanbul’da olsa da Türkiye’nin ve Avrupa’nın tüm şehirlerine anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile siparişlerinizi ulaştırıyoruz. Yurt içi siparişleriniz Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo firmaları ile ulaştırılırken, yurt dışı siparişleriniz Ptt Turpex firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!