Jardinyer

Üçlü Gümüş Set

Kız isteme, söz ve nişan gibi günler hayatınızın en unutulmaz anılarını yaşayacağınız günlerdir. Bu günlerde davetlileriniz için  hazırlayacağınız sunum masası süslemeleri için tercih edebileceğiniz jardinyer modelleri Çakıltaşı Tasarım’da!

Üçlü Jardinyer Takımı

Ömür boyu unutamayacağınız hayatınızın en güzel günleri olan kız isteme, söz, nişan gibi günlerde tüm sevdikleriniz ve davetlileriniz için hazırlayacağınız nişan masası ve söz masası için ihtiyacınız olan üçlü jardinyer takımı Çakıltaşı Tasarım’da!

Jardinyer takımına dilerseniz pasta yükseltisi de eklenebilir. En güzel günlerin en özel anıları yaşanırken ihtiyacınız olan herşeyi tek bir yerden temin edebilme fırsatı sunuyoruz.

Ürünümüzün üst bölümü aynadandır. Üçlü jardinyer setinin uzunluğu 80 cm’dir ve sunum masanız için ideal boyutlardadır. Ürünümüzün gold yani sarı rengi de mevcuttur. Dilerseniz sarı renk jardinyer takımı da sipariş edebilirsiniz.

Sipariş

Üçlü jardiyer seti ürünümüz ile ilgili bilgi almak ve güncel ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilir ve ya Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üçlü jardinyer takımı yanına vazo ve çiçek eklemek isterseniz sizinle çiçek ve vazo çeşitlerimizi paylaşabiliriz. Ürünlerimizin tamamını yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak itina ile hazırlıyor, ambalajlıyor ve itina ile sizlere ulaştırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bu süreçler heyecanlı olduğu kadar da streslidir ve sizleri bu dönemlerde üzmemek bizim başlıca görevimiz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi üçlü jardinyer seti ürünümüz de Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo kalitesi ve ayrıcalığı ile gönderilmektedir. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo şirketi ile çalışmaktayız. Bugüne kadar Avrupa’nın pek çok ülkesine satış gerçekleştiren Çakıltaşı Tasarım ile iletişime geçmek için aşağıdaki logoları tıklamanız yeterli.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!