Jardinyer

Üçlü Gümüş Takım

Hayatınız boyunca unutamayacağınız anıları yaşanacağınız kız isteme, söz ve nişan gibi günlerde davetlileriniz için hazırlayacağınız sunum masası süslemeleri için tercih edebileceğiniz jardinyer modelleri Çakıltaşı Tasarım’da!

Gümüş Renk Jardinyer Takımı

Hayatınız boyunca unutamayacağınız anıları yaşarken sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunacağınız hediyelikler ile ikramlara yer vereceğiniz gümüş renk jardinyer seti takımı Çakıltaşı Tasarım’da. Jardiyer seti üzerinde nişan ve ya söz pastasına da yer verebilirsiniz. Dilerseniz pasta yükseltisi de sete eklenebilir. En güzel günlerin en özel anıları yaşanırken ihtiyacınız olan herşeyi tek bir yerden temin edebilme imkanını sunuyoruz.

Ürünümüzün üst bölümü aynadandır. Aynalı gümüş renk jardinyer setinin uzunluğu 80 cm’dir ve sunum masanız için ideal boyutlardadır.

Sipariş

Gümüş renk jardiyer seti ürünümüz ile ilgili bilgi almak ve güncel ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilir ve ya Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gümüş renk jardinyer takımı yanına vazo ve çiçek eklemek isterseniz sizinle çiçek ve vazo çeşitlerimizi paylaşabiliriz. Ürünlerimizin tamamını yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak itina ile hazırlıyor, ambalajlıyor ve itina ile sizlere ulaştırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bu süreçler heyecanlı olduğu kadar da streslidir ve sizleri bu dönemlerde üzmemek bizim başlıca görevimiz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi gümüş renk jardinyer seti ürünümüz de Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo kalitesi ve ayrıcalığı ile gönderilmektedir. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo şirketi ile çalışmaktayız. Bugüne kadar Avrupa’nın pek çok ülkesine satış gerçekleştiren Çakıltaşı Tasarım ile iletişime geçmek için aşağıdaki logoları tıklamanız yeterli.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!