Jardinyer

3lü Gold Jardinyer

Söz masası ve nişan masası süslemesi için başlıca ihtiyacınız olan jardinyer modelleri Çakıltaşı Tasarım farkı ile sizlerin oluyor!

Sarı Jardinyer Takımı

Göz alıcı bir nişan masası ve ya söz masası süslemesi yapmak isteyenlerden misiniz? Öyleyse doğru yerdesiniz! Çakıltaşı Tasarım olarak söz masası ve nişan masası süslemeleri konusunda sizlere gerekli desteği veriyoruz. Gold rengi ağırlıklı bir masa hazırlamayı düşleyenler için sunduğumuz sarı jardinyer takımı seti ürünümüz tam sizler için. Ürün üzerinde süslemeler yapmak için ve ya vazo eklemek isterseniz bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş

Sarı jardiyer seti ürünümüz ile ilgili bilgi almak, diğer jardinyer modelleri görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilir ve ya Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sarı jardinyer takımı yanına vazo ve çiçek eklemek isterseniz sizinle çiçek ve vazo çeşitlerimizi sizinle paylaşabiliriz. Ürünlerimizin tamamını yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak itina ile hazırlıyor, ambalajlıyor ve itina ile sizlere ulaştırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bu süreçler heyecanlı olduğu kadar da streslidir ve sizleri bu dönemlerde üzmemek adına elimizden gelen tüm önlemleri alıyoruz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi sarı jardinyer seti ürünümüz de Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo kalitesi ve ayrıcalığı ile gönderilmektedir. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo şirketi ile çalışmaktayız. Bugüne kadar Avrupa’nın pek çok ülkesine satış gerçekleştiren Çakıltaşı Tasarım ile iletişime geçmek için aşağıdaki logoları tıklamanız yeterli.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!