Jardinyer

3lü Gümüş Jardinyer

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı kız isteme, söz ve nişan gibi günlerde hazırlayacağınız sunum masası süslemeleri için tercih edebileceğiniz jardinyer modelleri Çakıltaşı Tasarım’da!

Gümüş Renk Jardinyer Seti

Hayatınızın en güzel anılarını yaşarken hazırlayacağınız söz sunum masası ve ya nişan sunum masası üzerinde muhakkak bulunması gereken ürünlerden biri de üçlü jardinyer setidir. Üzerinde çeşitli süsleme çiçeklerinin yanı sıra davetlilerinize sunabileceğiniz nikah şekeri modellerine de yer vereceğiniz jardinyer setinin üst bölümü aynalıdır.

Ürünün üst bölümü aynalıdır. Aynalı jardinyer seti ürününün boyutu 80 cm’dir. Sunum masası için ideal boyutlardadır.

Sipariş

Jardiyer seti ürünümüz ile ilgili bilgi almak, diğer jardinyer modelleri görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilir ve ya Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp

0530 730 56 97

Jardinyer takımı yanına vazo ve çiçek eklemek isterseniz sizinle çiçek ve vazo çeşitlerimizi paylaşabiliriz. Ürünlerimizin tamamını yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak itina ile hazırlıyor, ambalajlıyor ve itina ile sizlere ulaştırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bu süreçler heyecanlı olduğu kadar da streslidir ve sizleri bu dönemlerde üzmemek bizim başlıca görevimiz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi üçlü jardinyer seti ürünümüz de Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo kalitesi ve ayrıcalığı ile gönderilmektedir. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo şirketi ile çalışmaktayız. Bugüne kadar Avrupa’nın pek çok ülkesine satış gerçekleştiren Çakıltaşı Tasarım ile iletişime geçmek için aşağıdaki logoları tıklamanız yeterli.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!