Kahve Söz Hediyesi

Hayatınızın en güzel günleri olan söz, nişan, kına gecesi, düğün, nikah gibi günlerde sizleri yalnız bırakmayan tüm sevdiklerinize ve davetlilerinize sunabileceğiniz yaratıcı nikah şekeri modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından arzu ettiğiniz şekilde sizin için hazırlanıyor.

kahveli-nikah-sekeri-soz-nisan-hatirasi

Nikah Şekeri Kahve

Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır dedik sizler için tasarladık! Kavanoz içerisinde sizleri en güzel günlerinizde yalnız bırakmayan ve mutluluğunuza ortak olan tüm davetlilerinize sunabileceğiniz kahve, nikah şekeri olarak sizin için özen ile tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Kavanoz içerisinde sunulan kahve çekirdekleri öğütülerek tüketilebilir.

Sipariş

Nikah şekeri kahve ürünümüzün minimum sipariş miktarı 50 adettir. Ürünümüz üzerinde bulunan yazılar ile çiçekler arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir.

Ürün ile ilgili bilgi ve ya fiyat almak ve sipariş vermek için bizler ile dilerseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamız üzerinden dilersenizde Whatsapp Destek Hattı’mızdan iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Ömür boyu unutamayacağınız, hayatınızın en güzel günlerinin heyecanlı olduğu kadar stresli de geçtiğinin farkındayız. Bu nedenle ürünlerimizi arzu ettiğiniz gibi özen ile tasarlıyor, üretiyor, ambalajlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi nikah şekeri kavanoz kahve ürünümüzün de teslimatı  Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şirketi tarafından hızlı, güvenli ve kusursuz bir şekilde sağlanmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo şirketi ile sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!