Kulplu Nişan Tepsisi

Evliliğe giden yolda atılması gereken adımlardan birisi olan nişanlanmak için düzenlenen nişan töreni sırasında ihtiyacınız olan tüm ürünler Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir. Çiftlerin birbirlerine olan aşkını ve ömür boyu birlikteliklerini temsil eden alyansların taşınacağı yüzük tepsisi modelleri size özel olarak üretilmektedir.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi kulplu nişan tepsisi ürünü de size özel olarak üretilebilmektedir. Ürün üzerinde yer alan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz renkler ile değiştirilebilmektedir. Ayrıca görselde bulunan ürün gümüş rengindedir. Ancak gold rengi de vardır. Bu nendenle sipariş verirken ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri ve istediğiniz ürün rengini bizler ile paylaşmanızı önemle rica ederiz.

Sipariş

0530 730 56 97

Bizlerle iletişime geçmek için Whatsapp Sipariş Hattımızdan iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca resmi instagram hesabımız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimiz düşlerinizdeki gibi özenle hazırlanmaktadır. Özenle hazırlanan ürünlerimizi kargoda yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak yine aynı özenle ambalajlayıp anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile sizlere ulaştırıyoruz. Yurt içinden alınan siparişlerin teslimatı Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile gönderilirken; yurt dışı siparişleri Turpex firması aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!