Söz Nişan Masası

Söz Nişan Masası

Söz ve nişan organizasyonu düzenlerken ihtiyacınız olan masa setleri Çakıltaşı Tasarım’da! Masa üzerinde yer verebileceğiniz birbirinden şık masa setleri gold, gümüş ve ahşap renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

Söz nişan masası setini oluşturan jardinyer, vazo, şamdan, pasta yükseltisi gibi ürünlerin tamamı setlerin içerisinde yer alabilmektedir. Setler görsellerdeki gibidir. Ekleme ve çıkarmalar yapılabilir.

Sipariş oluşturmak için Whatsapp hattımızdan veya resmi instagram hesabımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Özenle hazırlanan söz nişan masası süsleme malzemelerinin başında gelen setler Türkiye’nin tüm şehirlerine olduğu gibi başta Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, İsviçre, Danimarka, Azerbaycan, Avusturya olmak üzere dünyanın her yerine kargolanabilmektedir.

Masa süsleme setlerinin yanı sıra söz ve nişan organizasyonu sırasında ihtiyacınız olan yüzük tepsisi, hediyelikler, pleksi isimlikler, duvar süslemeleri, çikolatalar size özel olarak düşlerinizdeki gibi Çakıltaşı Tasarım tarafından üretilmektedir.

Çakıltaşı Tasarım olarak evliliğe giden tüm aşamalarda sizleri yalnız bırakmıyor; mutluluğunuza ve heyecanınıza ortak oluyoruz. En kısa sürede size özel olarak hazırlamış olduğumuz ürünleri hazırlıyor ve kargoya teslim ediyoruz. Söz ve nişan masası süslemek için ihtiyacınız olan birbirinden şık sunum setlerini özenle paketleyerek sizlere ulaştırıyoruz.

Tasarım ve üretim faaliyetlerimize İstanbul’da devam etsek de başta Türkiye’nin tüm şehirleri olmak üzere yurt dışına da siparişlerinizi özenle paketleyerek alıcı ödemeli olarak kargoluyoruz. Her işimiz ilk işimiz gibi düşünüp bu prensiple heyecan ve özenle ambalajlayarak kusursuz bir şekilde kargoya teslim ediyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!