Blog

Evlilik Tebrik Mesajları Örnekleri

Evlilik tebrik mesajları düğün, nikah ve hatta evlilik teklifi sonrası bile kutlama maksadıyla yazılabilir. Sizler için 10 farklı tebrik mesajı hazırladık. İşte 10 farklı evlilik tebrik mesajı örneği:

  1. Nice mutlu yıllara! Birlikte geçireceğiniz her anın güzelliklerle dolu olmasını dilerim. Evlilik birlikteliğiniz hep sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçsin.
  2. İki güzel kalp birleşti ve artık tek bir yürek oldunuz. Sevgi dolu bir evlilik ve birbirinize olan sonsuz güvenle dolu nice yıllar dilerim.
  3. Sizi bir arada görmek beni çok mutlu ediyor. Birbirinize hep destek olun, her zorluğu birlikte aşın. Mutluluklar dilerim.
  4. Evlilik, paylaşmak demektir. Sevgi, mutluluk, keder ve tüm anılarınızı birlikte paylaşın. Düğününüz kutlu olsun!
  5. Bugün, hayatınızın en özel ve anlamlı günü. İki kalbin birleştiği bu mutlu gününüzde yanınızda olamasak da dualarımız ve sevgimiz sizinle. Mutluluklar dilerim.
  6. Sizinle tanıştığınız andan beri, birbirinize olan sevginizin ve uyumunuzun farkındaydık. Evlilik yolculuğunuzda birbirinize her zaman destek olmanızı dileriz.
  7. Evlilik, iki kişinin yolculuğudur ve bu yolculukta her zaman birbirinize el ele yürüyün. Mutluluklar ve güzellikler hep sizinle olsun.
  8. Bu özel gününüzde size en içten dileklerimi iletiyorum. İçinizdeki sevgi, sıcaklık ve anlayış hiç eksik olmasın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
  9. Evliliğiniz, yepyeni bir başlangıçtır ve bu başlangıçta her zaman birbirinize güç ve cesaret verin. İyi ki varsınız, düğününüz kutlu olsun!
  10. Birbirinizi bulduğunuz bu özel gününüzde, kalbinizden geçen tüm güzelliklerin gerçekleşmesini dilerim. Sevgiyle dolu bir evlilik geçirmenizi temenni ederim.
evlilik-tebrik-mesajlari-dugun-tebrigi-mesaj-ornekleri

Bu tebrik mesajlarıyla yeni evli çifte mutluluk dileklerinizi iletebilir ve onların hayatlarındaki bu önemli adımı kutlayabilirsiniz. Duygusal ve içten ifadelerle, onlara olan sevgi ve mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. Bu mesajları düğün tebrik mesajları olarak da değerlendirebilirsiniz.

Evlilik tebrik çiçeği için farklı tasarımlarımız mevcut. Dilerseniz sizler için unutulmaz bir çiçek hazırlayabiliriz. Ürünlerin teslimat süresi farklılık göstermektedir. Sipariş anında bu bilgiyi edinmek için Whatsapp Mesaj hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!