Çakıl Taşı Çikolata

En güzel günlerin en özel anılarının yaşandığı söz, nişan, kına gecesi, düğün, doğum gibi günlerde sevincinize, mutluluğunuza ve heyecanınıza şahitlik eden davetlilere sunabileceğini yaratıcı bir nikah şekeri modelini tercih edebilirsiniz.

cakil-tasi-cikolata-nikah-sekeri-modelleri-2022

Nikah Şekeri Kavanoz

Yaratıcı nikah şekeri modellerinden biri olan ve içerisinde çakıl taşı çikolataların bulunduğu minik kavanozu söz hediyeliği, nişan hediyeliği, doğum hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz. Ürün üzerinde arzu ettğiniz şekilde değişiklikler Çakıltaşı tasarım ekibi tarafından yapılmaktadır. Dilerseniz ürün içerisine lavanta da koyabiliriz. Şık ve yaratıcı bir hediyelik olarak son zamanlarda sıkça tercih edilen ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş

Ürünümüz üzerinde arzu ettiğiniz şekilde değişiklikler yapılabilmektedir. Ürün üzerinde yapılmasını arzuladığını değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi rica ederiz. Bizler ile iletişime geçmek ve yeni ürünlerimizi incelemek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilir ve ya Whatsapp Destek Hattı’mızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünümüzün minimum sipariş miktarı 50 adettir.

Teslimat

Hayatınızın en güzel günlerinin heyecanlı olduğu kadar stresli de geçtiğinin farkındayız. Bu nedenle ürünlerimizi arzu ettiğiniz gibi özenle tasarlıyor, üretiyor, ambalajlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi nikah şekeri kavanoz ürünümüzün de teslimatı  Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firması tarafından hızlı, güvenli ve kusursuz bir şekilde sağlanmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo firması ile sipariş etmiş olduğunuz ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!