Gold Damat Fincanı

kulplu-gold-kare-damat-kahvesi-fincani

Tuzlu damat kahvesi, kız isteme töreninin olmazsa olmaz geleneklerinden biridir ve din, dil, ırk fark etmeksizin ülkemizin tamamında yerine getirilen bir gelenektir. Tuzlu kahve ikramı sırasında ihtiyacınız olan sunum tepsisi Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Sipariş

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi gold damat fincanı setimiz de size özel olarak üretilmektedir. Ürünümüzün gümüş rengi de mevcuttur. Ürün üzerinde bulunan süslemeler ve yazılar arzu ettiğiniz gibi hazırlanabilmektedir.

Sipariş Hattı: 0530 730 56 97

Sipariş verirken ürün üzerinde yapılmasını arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi rica ederiz. Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Şirketimizin merkezi İstanbul’da olup, yurt içi ve yurt dışı satışlarımızı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile sizlere ulaştırıyoruz. Yurt içi satışlarımızda Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo; yurt dışı satışlarımız da ise Ptt Turpex firması ile satın almış olduğunuz ürünleri sizlere en kısa sürede ve kusursuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!