Yazılı Yüzük Tepsisi

kulplu-nisan-tepsisi-modelleri

Söz ve nişan hazırlıkları sırasında ihtiyacınız olan yüzük tepsisi modelleri, kendine özgü, şık ve modern tasarımları ile Çakıltaşı Tasarım’da sizleri bekliyor!

Başka hiç bir yerde bulamayacağınız yüzük tepsisi modelleri Çakıltaşı Tasarım ekibi tarafından size özel olarak üretilmektedir. Yazılı yüzük tepsisini nişan tepsisi ve söz tepsisi olarak tercih edebilirsiniz. Tüm ürünlerde olduğu gibi yazılı yüzük tepsisi ürünümüzde kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Ürün üzerinde yapılmasını arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmeniz rica olunur.

Sipariş

Tüm ürünlerimizi size özel olarak tasarlıyoruz. Ürünler üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleler ile tepsi üzerindeki yazılar arzu ettiğiniz şekilde değişitirilebilmektedir. Taleplerinizi sipariş anında bildirmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Sipariş Verin: 0530 730 56 97

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından dilerseniz de instagram sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnstagram sayfamız @cakiltasi.tasarim ‘dır.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamı ülkemizin her bölgesine hatta yurtdışına anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile gönderilebilmektedir. Yurtiçi satışlarımızda Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile çalışırken, yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo (Turpex) ile satın almış olduğunuz ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!