Pasta Yükseltici

Çakıltaşı Tasarım - Gold Pasta Yükseltici
Çakıltaşı Tasarım – Gold Pasta Yükseltici
Çakıltaşı Tasarım - Gümüş Pasta Yükseltici
Çakıltaşı Tasarım – Gümüş Pasta Yükseltici

 

Söz, nişan, doğum, baby shower gibi günlerde hazırlayacağınız sunum masası üzerinde yer alacak olan pasta yükseltici günün anlam ve önemine istinaden kesilecek olan pastanın daha göz alıcı bir şekilde durmasını sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Dilerseniz söz masası ve nişan masası için hazırlayacağınız sunum masası üzerinde yer verebilirsiniz. Söz pastası, nişan pastası, doğum pastası, baby shower pastası için kullanılabilecek olan yükselticiler ve diğer masa setleri Çakıltaşı Tasarım tarafından hazırlanmaktadır.

Sipariş

Pasta yükseltici ürünümüz gold ve gümüş renklerindedir. Farklı desenlerde olanları da vardır. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek farklı modelleri de görebilirsiniz.

Sipariş

0530 730 56 97

Tüm ürünlerimizi incelemek için Anasayfa’yı ziyaret edebilir ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimiz Türkiye’nin her yerine anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo tarafından kargolanırken, yurt dışı siparişleri ise Ptt Turpex firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin her şehrine olduğu gibi Avrupa’nın da tüm şehirlerine siparişleriniz ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!