Yüzük Kutusu Cam

En güzel günlerinizde ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir yerden temin etmenizi sağlayan Çakıltaşı Tasarım’dan yüzük kutusu olarak tercih edilen dekoratif cam kutular kişiye özel olarak süslenebilmektedir.

yuzuk-kutusu-soz-nisan-gold-renk

Son dönemlerde fazlasıyla talep gören ürünlerden birisi olan cam yüzük kutusu ürünü Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Cam kutu ürünü iki çeşit çerçeve renginden oluşmaktadır. Gümüş renk ve gold renk olarak değişmektedir. Sipariş verirken tercih ettiğiniz rengi belirtmenizi rica ederiz.

yuzuk-kutusu-soz-nisan-gumus-renk

Cam yüzük kutusu ürününü dilerseniz günlük hayatta dekoratif bir ürün veya takı kutusu olarak da kullanabilirsiniz. Ürünü dilerseniz arzu ettiğiniz gibi süsleyerek veya sade bir şekilde satınalabilirsiniz.

Diğer yüzük tepsisi modellerini görmek için tıklayınız

Sipariş vermek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattı’mız olan 0530 730 56 97 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp


0530 730 56 97

Teslimat

Türkiye’nin tüm şehirlerine ve başta Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Danimarka, Avusturya olmak üzere Avrupa’nın tüm ülke ve şehirlerine anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile siparişleriniz sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!