Nişan Tepsisi

Gold Nişan Tepsisi

Ömür boyu unutmayacağınız hayatınızın en güzel günlerinden ve evliliğe giden yolda atılan ilk adımlardan biri olan nişan günü, çiftlerin birbirlerine olan sevgisini ve aidiyetini simgeleyen alyansların taşınacağı aynalı nişan tepsisi ürünü size özel olarak, arzu ettiğiniz renklerde çiçek ve kurdeleler ile hazırlanmaktadır. Görselde bulunan ürünümüz sarı çerçeveli ve aynalıdır. Dilerseniz gümüş renginde de üretilebilmektedir.

mermer-soz-nisan-tepsisi-ve-damat-fincani-isvicre-avusturya-belcika-wedding-tray-stone-marble-trays-uk

Sipariş

Ürünümüzü dilerseniz gümüş seçeneğinde de hazırlayabiliriz. Ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdele renklerinde dilediğiniz şekilde değişiklik yapabilirsiniz.

Whatsapp: 0530 730 56 97

Sipariş için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımızdan dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Satın almış olduğunuz ürünler eğer yurt içinde teslim edilecekse Yurtiçi ve Aras Kargo tarafından teslim edilmektedir. Yurt dışı siparişleriniz ise Ptt Turpex firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Mermer nişan tepsisi siparişiniz kısa sürede sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!