Aynalı Yüzük Tepsisi

Yukarıda görsellerini görmüş olduğunuz aynalı yüzük tepsisi modellerimizin sadece 4 tanesi. Oysa onlarca çeşit ürünümüz var ve bunların tamamını Söz Nişan Tepsisi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz de olduğu gibi aynalı yüzük tepsisi modellerimizde kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünlerin üzerindeki süslemelerin tamamı size özel olarak hazırlandığı için sipariş anında taleplerinizi belirtmenizi rica ederiz.

Sipariş oluşturmak istiyorum!

Whatsapp hattımıza beğenmiş olduğunuz modelin görselini gönderip, yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirterek sipariş oluşturabilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Başka bir şehirde/ülkede yaşıyorum.

Ülkemizin tüm şehirlerine ve yurt dışına siparişleriniz alıcı ödemeli olarak kargolanabilmektedir.

Ödemeyi nasıl gerçekleştirebilirim?

Sipariş sonrası ödeme dekontunuzu göndererek siparişinizin üretime alınmasını sağlayabilirsiniz. Eft, Havale, ATM Kartsız İşlem ve Western Union ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

İkamet etmiş olduğunuz adrese göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle sipariş anında bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

En güzel günlerinizin en özel anılarında size özel olarak hazırlamış olduğumuz ürünler ile sizleri yalnız bırakmıyor; mutluluğunuza ve heyecanınıza ortak oluyoruz.

Siparişinizi oluşturun ve düşlerinizdeki ürüne en kısa sürede sahip olun!

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!