Kız İsteme Çiçeği

Evlilik kararı alan çiftleri bekleyen ilk aşama kız isteme merasimidir. Erkek tarafı bu merasime giderken, ilk hediye olarak kız isteme çiçeği ve çikolatası götürür. İşte burada bu güzel hediyeleri isme özel olarak size özel hazırlıyoruz. İsme özel olarak hazırlanan kız isteme çiçeği modelleri Çakıltaşı Tasarım’da sizleri bekliyor.

Çakıltaşı Tasarım’dan birbirinden şık kız isteme çiçeği ve çikolatası modelleri isme özel olarak hazırlanmaktadır. Çikolata sayısı ve ambalaj büyüklükleri doğru orantılıdır. Yani bir cam kutu 100 adet çikolata alıyor olmasına karşı siz 150 çikolata talep ederseniz daha büyük bir kutuya koyulur. Bu yüzden yaklaşık olarak kaç adet çikolata talep ettiğinizi belirtmenizi rica ederiz.

İsme özel kız çiçeği ve çikolatası ürünleri siparişleriniz taleplerinize göre hazırlanır. Bu güzel günde damat beyin çiçek ve çikolata ile kız evini ziyaret etmesi adettendir. Bu gelenek için ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir yerden alma imkanı Çakıltaşı Tasarım’da! Whatsapp Mesaj hattımızdan bizimle iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

İsme Özel İsteme Çiçeği

Tüm ürünler isme özel olarak hazırlamaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Ancak bulunduğunuz konuma göre teslimat günü sayısı değişiklik göstermektedir. Haliyle işinizi son güne bırakmak yerine erkenden sipariş vermek önemlidir. Yurt içindeki tüm adreslere 1 hafta hazırlık ve teslimat süresi vardır. Yurt dışından kız isteme çikolatası ve çiçeği sipariş veriyorsanız 2-3 hafta önceden sipariş vermelisiniz.

İkili set olarak kız isteme çikolatası ve çiçeği siparişi vermenizi tavsiye ederiz. Hem daha ekonomik hem de bir konsept yakalamak adına mantıklı bir seçim olacaktır.Türkiye’nin her yerine olduğu gibi yurt dışına da sipariş verebilirsiniz. Güncel modellerimizi görmek için instagram sayfamız olan Cakiltasi.Tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İsteme Çiçeği ve Çikolatası

Son zamanlarda en çok tercih edilen ikili setler oluyor. Bu setler isteme çiçeği ve çikolatasından oluşmaktadır. Hızlı ve kolay sipariş vermek için instagram sayfamızı veya Whatsapp Mesaj Hattımızı tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına çikolata ile çiçek gönderimi yapılmaktadır. En çok tercih edilen renkler gold ve gümüş çikolata kutusu ile güllerden oluşan modeller. Elbette kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!