Kulplu Gümüş Set

Son yıllarda pek çok çift kız isteme ve söz törenini bir arada yapıyor. Bu özel günde ihtiyacınız olan çiftlerin birbirlerine olan aidiyetini simgeleyen yüzüklerin taşınacağı yüzük tepsisi ve tuzlu kahve ikramı sırasında ihtiyacınız olan damat fincanı ürünlerinin kulplu modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

kulplu-gumus-kiz-isteme-seti

Sipariş

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi kulplu yüzük tepsisi ve damat tepsisi ürünümüzde size özel olarak üretilmektedir. Ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz renklerde değiştirilebilmektedir. Kulplu tepsi ürünümüzü nişan günü de kullanabilirsiniz.

Whatsapp : 0530 730 56 97

Sipariş vermek ve ürünler hakkında bilgi almak için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattı üzerinden, dilerseniz de instagram hesabımız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Şirketimiz İstanbul merkezli olmasına karşın Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı olduğu kargo firmaları aracılığı ile siparişlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Turpex firması ile tüm Avrupa’ya ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!