Nişan Duvar Süslemeleri

Nişan töreni sırasında hazırlayacağınız sunum masasının arka fonu için ihtiyacınız olan duvar süslemesi ürünleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Tercih ettiğiniz nişan masası arka fonu için sipariş vermek, fiyat talebinde bulunmak ve ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişikliklerle ilgili olarak Whatsapp üzerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi nişan masası arka fonunda bulunan duvar süslemeleri de size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünler gold, gümüş, ahşap ve siyah renklerde üretilebilmektedir. Arka fon ürünleri üzerinde bulunan süslemeler size özel olarak hazırlanmaktadır. Nasıl bir duvar süslemesi istediğinizi bize belirttiğiniz takdir de hayallerinizdeki gibi bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Siparişleriniz itina ile hazırlanmaktadır. Çünkü biliyoruz ki evliliğe giden yol heyecanlı olduğu kadar streslidir. Bu nedenle itina ile siparişlerinizi hazırlıyor ve yine aynı itina ile ambalajlayarak, Türkiye’nin ve Avrupa’nın tüm şehirlerine karşı ödemeli olarak ulaştırılmak üzere kargo şirketlerine teslim ediyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!