Blog

Söz Duvar Süslemeleri

Mutlu bir evliliğin temellerinin atıldığı ilk adımlardan biri olan söz töreni sırasında hazırlayacağınız sunum masasının arka bölümünde yer alan duvar süslemesi ürünleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Sipariş vermek, fiyat talebinde bulunmak ve ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikler için Whatsapp üzerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi söz masası arkasında bulunan duvar süslemeleri de size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünler gold, gümüş, ahşap ve siyah renklerde üretilebilmektedir. Ürünler üzerinde bulunan süslemeler size özel olarak hazırlanmaktadır. Nasıl bir duvar süslemesi istediğinizi bize belirttiğiniz takdir de hayallerinizdeki gibi bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Siparişleriniz özenle hazırlanmaktadır. Çünkü biliyoruz ki evliliğe giden yol heyecanlı olduğu kadar streslidir. Bu nedenle özenle siparişlerinizi hazırlıyor ve yine aynı özenle ambalajlayarak, Türkiye’nin ve Avrupa’nın tüm şehirlerine karşı ödemeli olarak ulaştırılmak üzere kargo şirketlerine teslim ediyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!