Blog

Takı Kutusu Düğün

Son yıllarda düğünde takılan takıların gelinlik veya damatlığa zarar vermesi nedeniyle alternatif bir çözüm üretildi. Bu çözüm takı kutusu veya takı sandığı olarak değerlendiriliyor. Çakıltaşı Tasarım olarak düğünde kullanabileceğiniz takı kutusunu size özel tasarlıyoruz.

taki-kutusu-dugun-taki-sandigi-modelleri

Özel bir kutu üzerine çeşitli süslemelerle hazırladığımız takı kutusu adresinize alıcı ödemeli olarak kargo yapılmaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş oluşturmak için Whatsapp Mesaj hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca düğünde davetlilerinize sunabileceğiniz nikah şekeri modellerinin de tasarımını yapıyoruz. Hem internet sitemizden hem de resmi instagram sayfamız olan Cakiltasi.Tasarim sayfasından hediyelik modellerini inceleyebilirsiniz.

Takı Sandığı

Düğün takılarını toplamak için takı sandığı olarak isimlendirilen takı kutusu almak isteyebilirsiniz. Daha önce bu talebe pek çok kez karşılık verdik ancak internet sitemizde yer vermemiştik. Arzu ettiğiniz modelleri size özel tasarlıyoruz. Bu ürünün tam bir adı olmadığı için genel de takı kutusu düğün veya takı sandığı düğün gibi aramalarla karşımıza çıkıyor. Kısa sürede hazırlanan takı sandığı kısa adresinize alıcı ödemeli kargo edilmektedir. Hızlı ve kolay sipariş oluşturmak için resmi instagram sayfamızdan veya Whatsapp Mesaj hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

Takı sandığı siparişleriniz Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına gönderilmektedir. Başta yurttaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya ve İsviçre olmak üzere dünyanın her yerine takı kutusu gönderimimiz mevcuttur.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!