Nişan Çikolata Tepsisi

Nişan töreninize katılan sevdiklerinize sunabileceğiniz çikolata için ihtiyacınız olan tepsili ve kutulu modeller. Nişan çikolata tepsisi ve kutusu için ürünlerimizden seçim yapabilirsiniz. Ürünler size özel olarak hazırlanmaktadır.

Bütün ürünlerimizde olduğu gibi çikolata kutuları da size özel olarak hazırlanmaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Whatsapp Mesaj (0530 730 56 97) hattımızdan veya resmi instagram (Cakiltasi.Tasarim) hesabımızdan sipariş verebilirsiniz.

Nişan çikolatası tepsisi veya kutusundan sipariş verirken ürünün üzerindeki değişimleri belirtmenizi rica ederiz. Cam kutulular gold ve gümüş renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Karton kutulularda ise alternatifler sunulmaktadır. Türkiye’nin her yerinden ve yurt dışından sipariş verebilirsiniz. Kısa sürede hazırlanan siparişiniz adresinize alıcı ödemeli kargo edilir. Özellikle yurttaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Fransa, Hollanda, Almanya, Avusturya, Belçika gibi ülkelere her hafta gönderimimiz vardır. Hemen sipariş oluşturmayı unutmayın!

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!