Söz Nişan Çikolatası

Kız isteme töreni sonrası düzenleyeceğiniz söz nişan organizasyonu için ihtiyacınız olan çikolatalar size özel olarak ambalajlanmaktadır. Cam kutu ve karton kutu seçenekleriyle satışa sunulan ürünlerimizden farklı adetlerde sipariş alınabilmektedir. Söz nişan çikolatası siparişleriniz Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır.

Düzenleyeceğiniz tüm organizasyonlar için davetlilerinize çikolata ikramı yapabilirsiniz. Üstelik süslemeler, yazılar ve ambalajlar size özel olarak hazırlanmaktadır. İsme özel hazırlanan söz nişan çikolatası modellerinden birini seçerek, Whatsapp hattımızdan bize mesaj atabilirsiniz. Sipariş alınır ve ödemenin gerçekleştirilmesinin ardından üretimine geçilir.

Söz nişan çikolatası siparişi

Tüm ürünlerimiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Üstelik alıcı ödemeli olarak adresinize kadar kargolanmaktadır. Türkiye’nin her yerinden olduğu gibi yurt dışından da sipariş oluşturabilirsiniz. Söz nişan çikolatası siparişi için Whatsapp hattımızdan beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli paylaşın. Ardından üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri yazın. Siparişiniz oluşturulduktan sonra paylaşacağınız ödeme dekontunun ardından üretim ve hazırlık süreci başlar. En kısa sürede siparişiniz adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!